הלבשת אמבטיה

רבים מלקוחותינו מבקשים עזרה וייעוץ בחידוש האמבטיה.
הלבשת אמבטיה היא הדרך המהירה ביותר בהתחדשות האמבטיה, במקום לחדש, להתחדש.

כידוע, הדרך המקובלת לחידוש האמבטיה הינה להזמין קבלן שיפוצים, להשבית את החדר לכמה ימים, להיפרד מאלפי שקלים, וכל זה בגלל שבאמבטיה יש חור או חלודה או שבר.
אין בזה צורך עוד!
הלבשה מקצועית של אמבטיה תחסוך לכם את ההרפתקאות המיותרות ותטפל אך ורק באמבטיה וימיר אותה באמבטיה חדשה, בתוך כ-3 שעות עם אחריות מלאה.

איך זה מתבצע?

לאחר מדידה מדויקת של האמבטיה המקורית והעתקת המידות לאמבטיה החדשה, נחתוך במדויק את הדפנות המיותרות של האמבטיה החדשה, וזאת תתלבש במדויק מעל האמבטיה הישנה וצמוד לקירות הגובלים לה.

לאחר פילוס האמבטיה וחיבורה לניקוז נדביק אותה למקורית תוך כדי מתן תמיכה ובידוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בין שתי האמבטיות.

בסוף התהליך יש לחכות לייבוש מלא של הדבקים, כ-24 שעות עד לשימוש מלא של האמבטיה החדשה.

הלבשת אמבטיה בראש העין-אחרי.

איך יודעים מתי אפשר וצריך לבצע הלבשה?

שיפוץ, ציפוי והלבשה של אמבטיות

הלבשת אמבטיה ניתן לבצע כמעט בכל האמבטיות. ציפוי, אמנם, נותן פתרון לחידוש מראה האמבטיה אך כשמדובר בנזקים כגון חור, חלודה (באמבטיות פח), או סדקים ושברים (באמבטיות אקריליות), או שחיקה וקילופי אמייל (אמבטיות יציקה) מומלץ לבצע הלבשת אמבטיה, ולא ציפוי, שיחזיק במקרים הנ"ל הרבה פחות מהלבשה.

מה כלול בשירות?
אמבטיה אקרילית חדשה מהניילונים, בסטנדרט צפיפות ועובי מהגבוהים ביותר, מחוזקת בסיבי פייברגלאס, חיבורים חדשים לניקוז אשר אינם מחלידים, איטומים חדשים, נקיים ומדויקים. תעודת אחריות למשך 7 שנים.

לסיכום:

על מנת לקבל אמבטיה חדשה, אין צורך בלשבור ולשפץ את כל החדר. "גפני אמבטיות" מתמחים בהלבשת אמבטיות מזה 25 שנה, בכל הארץ. פנו אלינו, נעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה בנוגע לאמבטיה שלכם, באחריות!

הלבשת אמבטיה – משנים את נראות חדר הרחצה במינימום זמן ומקסימום השקעה

רוצים לשדרג את חדר האמבטיה שלכם? אם אתם מתלבטים בין ציפוי רגיל לבין הלבשת אמבטיה אקרילית שתחליף את האמבטיה הישנה, אולי כדאי לכם להעמיק ולקרוא את העצות שאספנו עבורכם בהסתמך על ידע, ניסיון והכי חשוב מוניטין של יותר משני עשורים.

מוכנים להשאיר כל מה שחשבתם על הלבשת אמבטיה אקרילית מאחור ולקבל את האפשרות לעיצוב אמבטיה חדשה במינימום עלות ומקסימום השקעה? בדיוק בשביל זה, אנו מביאים בפניכם את המידע הבא.

מתי כדאי לשנות את נראות חדר הרחצה ובפרט האמבטיה עצמה?

זה לא חדש, לאחר כמה שנים כמו כל בלאי כזה או אחר כך גם חדר האמבטיה ובפרט האמבטיה עצמה שמתחילה להחליד, אינה מבריקה ובשלב הזה מבינים שהדבר מצריך שינוי ומעלה לבטים, האם לשפץ או להלביש את האמבטיה מחדש?

אם תשאלו לא מעט אנשים, כולם ימליצו לכם פה אחד על הלבשת אמבטיה היות שזו לא רק כרוכה במשימות שמסיימות מהר ועל הצד הטוב ביותר אלא יכולה לנגוס מעט מאוד מהתקציב שרציתם להוציא על כך ממילא.

האם צריך להוציא את האמבטיה הישנה כשעושים הלבשה?

הלבשת אמבטיה בלוד

בשלב הזה, חשוב לומר כי אין צורך בפירוק האמבטיה הישנה וזהו למעשה יתרון גדול שחוסך לא רק בעלויות העבודה אלא גם בזמן ובתוצאה.

בשלב הזה, מביאים אמבטיה חדשה אקרילית שמטרתה להתלבש על האמבטיה הישנה, אבל קודם לכן מבצעים מידות, חותכים לפי גודלה הרצוי ולאחר מכן מייצרים חור ניקוז כדי שלא יהיה וקום בין האמבטיה הישנה לחדשה וכן שמים בחלק התחתון של האמבטיה חומר שנקרא פולריטן מוקצף ששומר חום וקור ומיד לאחר מכן אוטמים את האמבטיה והיא מוכנה לשימוש.

איזה חומר איטום משתמשים בזמן הלבשת אמבטיה?

הדבר החשוב ביותר שיאפשר שימוש תקין לטווח ארוך, הוא חומר איטום אנטי בקטריאלי וכך גם אנו נוהגים להשתמש בו כאשר אנו מבצעים הלבשות כאלה ואחרות. מצאתם מלביש אמבטיות שלא הפקיד על כך? לצערנו, במשך הזמן אתם עלולים להיתקל בפטרת שחשוב למנוע עם החומר המתאים בלבד.

הלבשת אמבטיה בירושולים

על מה חשוב להקפיד כאשר בוחרים אמבטיה להלבשה?

במעמד בחירת האמבטיה החדשה יש לבדוק כי היא עומדת בתקן ובעובי המינימלי שאחרת היא עלולה להישבר. דבר נוסף הוא הסיפון והברגים החזקים, גם על זה חשוב מאוד לברור שהם מחומרים חזקים ואינם מחלידים.

מהם יתרונות ההלבשה?

כפי שצוין כבר, כשאתם בוחרים בהלבשת אמבטיה, אתם לא צריכים לשבור או להרוס את הקיים וכך לחסוך לא מעט זמן וכסף. כמו כן, במסגרת זו, המשימה של הלבשת האמבטיה תיקח כמה שעות בלבד ואתם תוכלו ליהנות מחדר אמבטיה מושלם – הכול תוך כמה שעות בלבד והנה, חדר האמבטיה שלכם יהפוך מחדר כביסה או רחצה, לספא ה פרטי שיצרתם בזכות הלבשה אחת שעושה את ההבדל.

ומה בכל זאת החיסרון בשימוש בהלבשה?

יחסית ליתרונות שאותם מביאה הלבשת האמבטיה, כאשר מדובר בחסרון מדברים רק על גודלה המזערי יותר היות שהיא מולבשת על הקיים. עם זאת, אם מסתכלים על היתרון, הנה לכם חסכון במים וגם במקום בזכות אמבטיה צרה יותר.

כמה עולה "להלביש" אמבטיה מחדש?

העלויות משתנות בהתאם לגודל האמבטיה וגם המצב הקיים, בגדול העלות יכולה להתחיל מאלף וחמש מאות שקלים אבל בהחלט יכולה להגיע גם לאלפיים ₪, שוב, הכול תלוי בבדיקה הראשונית והבנת כל הפרמטרים של גודל ומרחב המשפיעים בהחלט על העלות.

האם יש אחריות על הלבשת אמבטיה?

הדבר החשוב ביותר בזמן בחירת הלבשת האמבטיה היא האחריות אותה תקבלו מיד לאחר מכן וכך גם תחת מסגרת השירותים שלנו בה תוכלו להיות סמוכים ורוגעים שאתם בידיים טובות גם בזכות האחריות בת שבע שנים שאותה נספק לכם במסגרת השירות.

מתי אי אפשר לצפות את האמבטיה ונדרשת הלבשה?

יש מצבים שאפשר להסתפק בציפוי אמבטיה, אבל במקרים בהם יש צורך לחדש את האמבטיה ולטפל בנזקים גדולים יותר כמו חורים, חלודה באמבטיה מפח או אפילו סדקים ושברים, הרי שאין מנוס, חייבים לעבור שלב ולבחור הלבשת אמבטיה על פני ציפוי כך שתוכלו ליהנות מההשקעה לשנים רבות.

גפן אמבטיות – עוזרים לכם להחזיר את חווית הרחצה לחדר האמבטיה

גפן אמבטיות מביא לכם את מיטב אנשי המקצוע והניסיון הפרוס על יותר משני עשורים בתחום. בזכות הניסיון שצברנו יש באפשרותנו להפגיש אתכם עם מיטב חומרי הגלם בסטנדרטים הגבוהים ביותר וכן גם ברמת צפיפות ועובי המבוקשים, חיבורי אל חלד חזקים וכפי ובשונה לנותני שירות המספקים אחריות עד חמש שנים, כאן תוכלו למצוא אחריות על הלבשת האמבטיה שלכם למשך שבע שנים!

רוצים לתת נראות חדשה לחדר האמבטיה שלכם? באמצעות הידע והציוד הטוב ביותר, נשמח לספק לכם את כל התשובות ולספק לכם את כל השירותים שאתם צריכים תחת קורת גג אחת, בשקיפות מלאה ובמחירים שווים לכל כיס.

תקשיבו ללקוחות שלנו

צוות מעולה ומקצועי! בצעו הלבשת אמבטיה בצורה מאוד נקיה ומהירה. מאוד מרוצה מהתוצאה ומהעבודה איתם.

לירון, חולון

חיפשתי פתרון איכותי ויעיל אמבטיה הישנה שלי והמליצו לי על גפני אמבטיה שעשו לי הלבשה. ממליצה בחום!

יהלי, הרצליה

גפני אמבטיות חסכו לי המון זמן וכסף! הלבשת האמבטיה שהם עשו זו פתרון אולטימטיבי למי שלא רוצה להיכנס לסיפור גדול של שיפוצים.

מרים, פתח תקווה

דוגמאות לעבודות הלבשת אמבטיה

הלבשת אמבטיה גן יבנה

הלבשת אמבטיה גן יבנה
הלבשת אמבטיה גן יבנה

הלבשת אמבטיה ברעננה

הלבשת אמבטיה ברעננה
הלבשת אמבטיה ברעננה

הלבשת אמבטיה בירושלים

הלבשת אמבטיה בישולים
הלבשת אמבטיה בירושולים

הלבשת אמבטיה בתל אביב

הלבשת אמבטיה בתל אביב
הלבשת אמבטיה בתל אביב

הלבשת אמבטיה בנתניה

הלבשת אמבטיה בנתניה
הלבשת אמבטיה בנתניה

הלבשת אמבטיה בלוד

הלבשת אמבטיה בלוד
הלבשת אמבטיה בלוד

הלבשת אמבטיה בתל אביב

הלבשת אמבטיה תל אביב
הלבשת אמבטיה תל אביב

הלבשת אמבטיה ברחובות

הלבשת אמבטיה ברחובות
הלבשת אמבטיה ברחובות

הלבשת אמבטיה באשדוד

הלבשת אמבטיה אשדוד
הלבשת אמבטיה אשדוד

הלבשת אמבטיה ברמלה

הלבשת אמבטיה ברמלה
הלבשת אמבטיה ברמלה

הלבשת אמבטיה ברחובות

הלבשת אמבטיה ברחובות
הלבשת אמבטיה ברחובות

הלבשת אמבטיה בפתח תקווה

הלבשת אמבטיה בפתח תקווה
הלבשת אמבטיה בפתח תקווה

הלבשת אמבטיה בהרצליה

הלבשת אגנית בתל אביב

הלבשת אמבטיה בראשון לציון

הלבשת אמבטיה בחולון וראשל"צ

השאירו פרטים ונצור קשר בהקדם!