צביעת אמבטיה

גפני אמבטיות – מחדשים את האמבטיה שלכם

האמבטיה שלנו היא חלק משמעותי מהחלל הביתי שלנו. אנחנו מבלים בה מדי יום ואף מכניסים אליה אורחים ומבקרים בבית. לא פלא, שעולם עיצוב האמבטיות הוא חלק משמעותי ומהותי מעיצוב בית חדש או קיים ושיש רצון רב בקרב כל אחד מאתנו, שבא בעיה שלנו תהיה יפה, אסתטית, מתאימה לטעם העיצובי שלנו וליתר חלל הבית ולשפה העיצובית שלו:

מחליפים או משפצים?

כאשר אנחנו נכנסים לבית חדש והאמבטיה אינה לפי הטעם שלנו, או שאנחנו גרים בבית בו האמבטיה התבלתה כתוצאה מהשימוש או ששינינו את העיצוב של הבית, ישנן שתי אפשרויות לשינוי העיצוב של האמבטיה.

אחד הוא רכישת אמבטיה חדשה לגמרי בעיצוב לטעמנו ובמחיר מלא והאופציה השניה, היא שיפוץ האמבטיה הקיימת באמצעות צביעת האמבטיה על ידי גורמים מומחים.

שיפוץ, ציפוי והלבשה של אמבטיות
שיפוץ, ציפוי והלבשה של אמבטיות

צביעת אמבטיה – איך עושים את זה?

צביעה של אמבטיה קיימת מתבצעת באמצעות התזה של צבע על כל חלקי האמבטיה בצורה אחידה. הצבע המיוחד בו אנו מומחי האמבטיות של גפני אמבטיות משתמשים, מייצר שכבת ציפוי אחידה ויפה על כל משטח האמבטיה ובעצם, מחדש אותה לנראות של אמבטיה חדשה לגמרי בצבע חדש ובנראות מעולה.

המומחים שלנו יודעים לבצע את העבודה עם הציוד הטוב ביותר, עם צבע עמיד וחזק שיספק הגנה מפני רטיבות ועמיד לאורך זמן לשריטות ולפגיעות ובמיומנות גבוהה במיוחד בכדי להגיע לתוצאה המושלמת בצביעת האמבטיה שלכם.

צביעת אמבטיה – כך תעשו את זה נכון

עומדים לפני חידוש אמבטיה ולא יודעים מאיפה להתחיל? אם זו הפעם הראשונה שאתם מבצעים חידוש שכזה, כדי שתכירו את צביעת אמבטיה וכן חידוש אמבטיה שהיא למעשה ציפוי אמבטיה לכל דבר.

אז רגע לפני שאתם מתלבטים בין החלפת אמבטיה אקרילית והלבשתה על הקודמת לבין צביעת אמבטיות, הנה עוד כמה דברים שכדאי לבדוק.

צביעה ציפוי או שניהם? מזה בעצם?

כפי שהבנתם, חידוש אמבטיה באמצעות ציפוי משייך את זה גם להליך צביעת אמבטיות באותה המידה. בשלב הזה שכבות של ציפוי תבואנה לידי ביטוי בהתזה שמקורה בציפוי אקרילי או אמייל, לפי שיקול בחירתכם וכמובן בהתאם לסוג האמבטיה שלכם.

באמצעות צביעה שהיא ציפוי רב שכבתי, תתגבשנה כל השכבות יחד ויתקבל מראה מושלם, מבריק ונראות מדהימה ביותר – הכול בזכות חומרי גלם מהטובים והחזקים ביותר העומדים בתקן ואתם מאפשר לכם השוק.

תיקון וחידוש אמבטיה

מתי כדאי לצבוע את האמבטיה?

אם יש לכם עניין לשנות את הקיים אבל אין לכם זמן או עלויות לעקור את האמבטיה הישנה, הפתרון הטוב ביותר שיסלק את החלד והסדקים זו הצביעה. עם זאת, חשוב לציין כי במקרים מורכבים יותר, ייתכן שצביעה לא תפסיק וכאן יידרש מכם לבחור בשירות שגם בו אנו מביאים התמחות רבת שנים וקשור לבחירת אמבטיה חדשה והלבשתה על הקיימת.

מה היתרונות של צביעת אמבטיה על פני שאר השירותים?

אם אתם רוצים לחדש את הקיים בלי לצאת ממסגרת התקציב הקיימת שלכם, הנה לפניכם אלטרנטיבה נהדרת של צביעת האמבטיה ושינוי הנראות שלה בזכות חידוש של הציפוי והצבע בזמן מופחת וללא צורך בהתעסקות של שבר והרס האמבטיה הקיימת – כמה פשוט, ככה קל והכי חשוב, זול בהרבה יותר!

באילו מקרים נוספים צביעת אמבטיה לא תתאים?

כפי שצוין בתחילת הדברים, אם יש עניינים מורכבים כמו שבר, או אפילו חלודה קשה, ייתכן שבמקום צביעה או ציפוי יידרש מכם לבצע הלבשת אמבטיה. כמו כן, במצב בו יתגלה כי האמבטיה הרקיבה שהרי אין טעם לצבוע אותה וגם כאן, הפתרון הזול ביותר והנכון ביותר על פני שבר והרס יהיה הלבשת אמבטיה שתשנה את נראות חדר הרחצה שלכם בצורה משמעותית.

איך צובעים אמבטיה מפח או אקריל?

היתרון של אמבטיית הפח קשור בעלויות הזולות יותר, עם זאת, מדובר בשכבת אמייל דקה המצריכה טיפול חוזר כך שלא תאבד מהברק והנראות המושלמת. בדיוק לשם כך, בזמן שנפגעה שכבת האימייל והעלתה חלודה, ניתן לצבוע ולחדש את הקיים.

עם זאת, אם יש חורים הפזורים על הפח, גם כאן ,המלצתינו היא לא לבחור בצבע אלא בהלבשת אמבטיה וכך גם בבחירת אמבטיות מאקריל שאם ובמידה יתגלה שבר קטן, או אז אולי יהיה שווה לשקול תיקון מורכב יותר ולעיתים אף החלפה והלבשה מחודשת על גבי האמבטיה הישנה.

השאירו פרטים ונצור קשר בהקדם!