ציפוי אמבטיה

אחת השיטות המקובלות ביותר לחידוש האמבטיה היא ציפוי אמבטיה המיושם באמצעות צביעה בהתזה.
ציפוי בהתזה הינו תהליך מורכב ומוקפד שבסופו מתקבלת שכבה אקרילית קשיחה המצפה את האמבטיה ומעניקה לה את הברק והניקיון.

"גפני אמבטיות" פיתחה שיטה ייחודית ובדוקה המחזיקה לאורך שנים. הנוסחה הבלעדית ל"גפני אמבטיות" המורכבת מחומרים תלת-רכיביים הקשים לפיצוח הן מבחינה כימית (ניתן לנקות באמצעות כל חומרי הניקוי), והן מבחינת פיזית (ציפוי רב שכבתי קשיח ביותר).

ציפוי אמבטיה מקצועי יכלול ארבעה שלבים:

  1. ליטוש האמבטיה- שיוף באמצעות מכונות וגם ליטושים ידניים על מנת להסיר את הצבע הישן "ולפצוע"- לשרוט את האמבטיה על מנת לקבל משטח ראוי לציפוי.
  2. ניקוי האמבטיה והפסולת- לאחר השיופים המכניים והידניים האמבטיה עוברת ניקוי אחרון ומעמיק לפני ההתזה.
  3. חיטוי ותיחום הגבולות- לאחר הניקיון היסודי והמעמיק, נעניק לאמבטיה חיטוי- ליטוש כימי בעזרת חומצות ומדללים, על מנת לוודא שלא נותרו שאריות של סבון, מים, שומנים או עובש מכל סוג שהוא באמבטיה. בשלב זה אנו גם נתחום את השטח הרצוי בלבד להתזה.
  4. התזת שכבות האקריל- בשלב זה נתיז חומר תלת רכיבי (אקריל, אפוקסי, פוליאסטר) בשיטת התזה רב שכבתית הייחודית והבלעדית ל"גפני אמבטיות". בסיום שלב ההתזה הכולל ביו 25-30 שכבות מתקבלת תוצאה מבריקה וחלקה המעניקה תחושה של אמבטיה חדשה.
שיפוץ, ציפוי והלבשה של אמבטיות

כיום, ישנן מספר חברות המספקות שירות לציפוי אמבטיה ומבטיחות אמבטיה מבריקה בסיום העבודה, אם כי מבחן התוצאה אינו בסיום העבודה אלא לאורך זמן.

הלבשת אמבטיה ברמת גן-אחרי

סוגי אמבטיות:

אמבטיית יציקה- עד לשנות ה-70 המאוחרות של המאה הקודמת האמבטיות היו מורכבות מברזל יצוק ועבה המצופה בשכבת אמייל צפופה ועבה. האמבטיות הללו מחזיקות להמון זמן, אם כי נשחקות לאחר כמה שנים ולכן מצריכות ציפוי או הלבשת אמבטיה על מנת לחדש את הגלזורה.

אמבטיית פח- בבתים שנבנו בשנות ה70 המאוחרות החלו להתקין אמבטיות פח המורכבות משכבה דקיקה של פח ברזל המצופה בשכבה דקיקה של אמייל המעניקה גלזורה מושלמת של חלקות וברק.

לרוב, בשל התקנה ראשונית לקויה, אמבטיה מפח עלולה להחליד ולהירקב ואף להסב נזק ממשי לריצוף ולקירות הבית ולשכנים בשל נזילות גלויות וסמויות. במצב זה נמליץ על הלבשת אמבטיה. במידה ומדובר באמבטיית פח שנשחקה, ואין בה סימני חלודה קיצוניים, ציפוי אמבטיה מקצועי יהווה פתרון איכותי, אמין ועמיד לאורך זמן.

אמבטיה אקרילית- האמבטיה המודרנית. מורכבת מאקריל (חומר פלסטי, פולימר) בצד החיצוני, הגלוי לנו, ובצד הפנימי מורכבת לרוב מסיבי זכוכית (פיברגלאס) ופוליאסטר.
שכבה זו מעניקה ערך ועובי ולאמבטיה.

מאמצע שנות ה-90 מותקנת בצורה נפוצה מאוד בבתים חדשים וגם בהדרגה מחליפה את האמבטיות העשויות מפח ויציקת ברזל ובכך שמה קץ לכל עניין החלודה בחדרי האמבטיה,
אם כי היא נשחקת מהר יותר מקודמותיה ולכן מצריכה תחזוקה נכונה וציפוי.

ציפוי מקצועי באמבטיה אקרילית יחזיק למשך זמן רב יותר מציפוי באמבטיית פח או יציקה בשל היותו ביו משפחת האקריליים ולכן נוצרת הטמעה מולקולרית המקנה הידבקות אופטימאלית יותר של החומר לאמבטיה.

במקרה ומדובר באמבטיה אקרילית בעלת סדק, חור או שבר, לרוב נמליץ לבצע הלבשת אמבטיה או תיקון אמבטיה בהתאם למצב האמבטיה.

ציפוי אמבטיה – יש רק דרך אחת לעשות את זה מושלם

ציפוי אמבטיה חושף אתכם בפני תהליך שבו המצב הנוכחי של האמבטיה שלכם מתחלף בזכות ציפוי מחודש והופך את האמבטיה הביתית שלכם למשהו שהוא הרבה מעבר לשימושי. מאמבטיה נוחה פחות ונעימה למראה, קבלו אמבטיה אשר הופכת מאמבטיה רגילה לסופר מיוחדת.

עם זאת חשוב לציין כי כמו לא מעט דברים שתופסים בלאי כך גם אמבטיה שלעיתים דורשת מכם לעצור מכל משימות היום ולייצר אמבטיה חדשה באמצעות משימת חידוש אמבטיה ובדיוק כאן, אנחנו נכנסים לתמונה.

איך מחדשים את האמבטיה? "כך תלבישו את האמבטיה שלכם במעטפת הנכונה"

כאשר מגיע הרגע שבו נדרש מכם לבצע חידוש אמבטיה יש כמה וכמה פרמטרים שתצטרכו לקחת בחשבון ובסופו של דבר ישאירו את הצבע הדוהה מאחור ויחזירו לכם את הנראות המוכרת ואהובה שהייתה לכם ונעלמה עם השנים.

האם האמבטיה שלכם צוברת לא מעט חלודה וכיום המראה שלה שונה ואינו מרענן כמו פעם? בדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה ומאפשרים לכם את המראה המושלם שישדרג את חדר האמבט שלכם לבלתי היכר.

אלו פתרונות יש במסגרת חידוש של חדר האמבטיה?

יש אין ספור אפשרויות לחידוש של חדר האמבטיה ובפרט האמבט עצמו, הכול תלוי באילו חומרי גלם תבחרו ומה יהיה התקציב שאותו תרצו להשקיע בפועל.

ציפוי כיור מטבח במודיעין

האם כדאי ללכת על שיפוץ או ציפוי רגיל?

עם זאת, אם אין לכם עניין לפצוח בשיפוץ ארוך טווח ויקר יתר על המידה, אולי כדאי לכם לקרוא את מה שיש לנו להציע לכם במסגרת עצות המקצוענים שיש לנו בתחום והכול לצד ציפוי שלא מצריך מכם לשבור, להרוס ובסופו של דבר לקבל את הגימור המושלם

מהם שלבי ציפוי האמבטיה?

השירותים אותם אנו מספקים במסגרת זו, יאפשרו לכם להשיג את חדר האמבטיה החלומי במינימום הוצאות, מינימום זמן והכי חשוב עם מקסימום נראות! איך עושים את זה אצלינו? הכול מתחיל מליטוש האמבטיה באמצעות מכונות ייחודיות שיסירו את הצבע הישן ויכינו את השטח לציפוי הרצוי.

בשלב הבא והכנת השטח, ננקה את האמבט מכל לכלוך ומיד לאחר מכן, תעבור גם חיטוי באמצעות טובי החומרים שיסלקו את כל שאריות הסבון, או השומנים והעובש שאגר הזמן. זהו, עכשיו שהכול מוכן, אפשר לעבור לשלב התזת תלת שכבה של אקריל והנה לכם תוצאה מבריקה, מדהימה ובעיקר תחושה של חדר אמבט שזה עתה "יצא מהניילון".

יש כזה דבר "הלבשת אמבטיה בצבעים?

יש אין ספור אפשרויות כך שלא משנה אם אתם בוחרים בהלבשת אמבטיה או ציפוי כך או כך תחת השירותים שלנו, תוכלו לבחור איזה צבע שתרצו כדי לצפות או"להלביש" את האמבטיה שלכם מחדש בגוונים שהם לא בהכרח בהירים אלא ייחודיים בהתאם לכלל חדר הרחצה שלכם.

איזו שיטת ציפוי הכי טובה?

מבין כל חומרי הגלם, ציפוי מחומרי האקריל הוא מהמומלצים ביותר היות שמדובר בציפוי שיכול להחזיק זמן ארוך יותר וכך גם הידבקותו על האמבטיה עצמה.

אילו יתרונות יש לציפוי אמבטיה?

מבין כל השיטות, ציפוי אמבטיה נחשבת לשיטה הטובה והכי חשוב זו שיכולה להשביח את הנכס שלכם בצורה משמעותית ולא מאמץ. באמצעות הסרת הציפוי הישן והתזה חדשה, תוכלו גם אתם ליהנות מחדר אמבטיה מושלם, מראה מבריק והכי חשוב כולם יחשבו שזה עתה בניתם חדר רחצה חדש.

כמה זה יעלה לכם ביחס לשבירה ובניית חדר רחצה חדש? לכאן או לכאן, מדובר ביתרון שכדאי מאוד שתבדקו בפרט בהיבט הכלכלי והתקציבי העומד לרשותכם.

ציפוי או הלבשת אמבטיה? מה נכון יותר?

המון אנשים עושים את אותה הטעות וניגשים ישירות לשיפוץ אמבטיה, דבר שלא תמיד נגמר בעלויות שהם תכננו מראש וההוצאה עולה על ההנאה והיתרון. מה כן לעשות? לעומת השיטה הישנה והמסורתית של שבירת חדר האמבטיה ובנייתו מחדש, הנה לפניכם שיטת הציפוי שמקובלת על לא מעט בתים בארץ ובעולם בזכות היעילות, המחיר הנוח וסיום העבודה תוך מספר שעות בלבד!

ציפוי אמבטיה – למה דווקא אנחנו?

גפני אמבטיות מביאים מעל 25 שנות ניסיון ומאפשרים לכם להצטרף לרבים וטובים שכבר עשו את זה נכון.

לצד ניסיון עשיר, ידע ואנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחום נגיע עד אליכם ונביא את שלל הפתרונות כך שחדר האמבטיה שלכם ישתנה מהקצה אל הקצה – הכול בזכות מטריית שירותים נרחבת וביניהם גם שיפוץ האמבטיה באמצעות ציפוי שישמור על התקציב שלכם ולא יגזול מזמנכם!

תקשיבו ללקוחות שלנו

לא האמנתי שאזכה לאמטיה מבריקה ויפה בלי שיפוצים ארוכים ויקרים. בזכות גפני אמבטיות הסתבר שזה אפשרי ואני מאוד מרוצה!

שושי, רמלה

הייתה לי אמבטיה ישנה ולא יפה. שמחה מאוד שצוות של גפני אמבטיות המליץ לי על הציפוי. זה שיפור מאוד את מראה חדר האמבטיה.

איריס, ראשון לציון

שמח מאוד שהזמנתי את צוות גפני  אמבטיות. שירותיים, אדיבים ומאוד מקצועיים. יודעים להסביר ולכוון.

אלי, לוד

ציפוי כיור מטבח במודיעין

ציפוי כיור מטבח במודיעין
ציפוי כיור מטבח במודיעין

השאירו פרטים ונצור קשר בהקדם!